Картини ручної роботи з бурштину      (067) 842-38-88, (063) 853-73-41

Бурштин - це особливий і неповторний за своїм походженням мінерал. Адже, по суті, він є не осколком гірської породи, а смолою древніх хвойних дерев, скам'янілою протягом багатьох століть.

Ці сонячні камені унікальні за своєю красою, і кожен з них відрізняється своїм відтінком і прозорістю. Вони можуть бути чистими, як сльоза або, навпаки, мати насичений матовий молочний колір.

Відтінкова гамма бурштину також може бути різноманітною - кольори можуть бути яскраво -жовтими, зеленими, червоними, коричневими. У природі зустрічаються навіть камені цієї породи блакитного відтінку. Іноді, через потрапляння до складу смоли бульбашок повітря, дрібних рослин або комах бурштин має свій, що ніколи не повторюється, унікальний малюнок або колір.

Походження даного мінералу завжди будоражило розуми і викликало бурхливу фантазію. Цей камінь багато народів наділяли цілющими і магічними властивостями. З його допомогою древні люди лікували різні хвороби, іноді знахарі навіть проводили певні ритуали зцілення, вживаючи при такому священнодійстві цей сонячний згусток енергії.

Греки боготворили бурштин, називаючи даний твір природи «електроном» на честь зірки Електри, і вважали, що кожен камінь - це сльозинка бога Сонця, виплакана їм в горі по померлому синові.

В арабських країнах бурштин почитали за його красу, і вірили, що він з'явився в процесі скам'яніння звичайної роси. Цей чудовий камінь часто використовувався в прикрасах і творах жителів такою багатою розкішшю і казками східної країни.

 Бурштину багато народів приписували народження з морської піни, меду диких бджіл, деякі навіть були переконані, що він з'явився з променів сонця.

 Германці за певні особливості даного мінералу називали його «Бернштайн», що означає «горючий камінь». Слово «бурштин», яке означає даний камінь українською мовою, якраз взяло своє коріння з німецької землі.

 Сьогоднішня назва каменя «янтарь» прийшло, швидше за все, з Литви або Латвії, так як стародавні росіяни спочатку іменували камінь по -іншому - «алатир » - «бел -горючий камінь», а жителі даних країн називали осколок смоли «gintaras» або «dzintars»-«захист від хвороби».

Цей камінь надзвичайно гарний, і кожний виріб з бурштину неповторний і дивний. Різноманітність відтінків чудесного мінералу дозволяє створювати шедеври тільки безпосередньо з нього, не включаючи до композиції декоративних додаткових елементів.

 Картини з бурштину є неповторним шедевром і вершиною професіоналізму. У кожну картину вкладено душу виконавця, його характер і неперевершену майстерність. Адже виконання такого полотна вимагає кропіткої багатогодинної і делікатної роботи, на яку погодиться не кожен художник.

 Купити виріб з бурштину в Україні можна у багатьох фахівців, але, на жаль, не завжди вони виконані добре, і експлуатація їх, в такому випадку, буде недовгою.

Наш сайт пропонує Вам гарантовану якісну продукцію, зроблену руками вмілих майстрів, які багато років займаються даним ремеслом.

І ми впевнені, що Ви не розчаруєтеся, придбавши такий шедевр у нас. Адже картина з даного мінералу приносить в дім не тільки красу. Завдяки такому чудесному каменю, як бурштин, вона наповнює Вашу оселю особливою атмосферою і позитивної цілющої енергією.

Художня майстерня пропонує картини з бурштину ручної роботи. В нас ви можете замовити і купити зображення на будь-який смак: пейзажі, натюрморти, мисливську тематику, ікони, а також портрети.

Ми пропонуємо якісну продукцію за низькими цінами, намагаємося виконувати свою роботу, згідно зі словами з Біблії: "І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям!"

З нашими виробами ви можете ознайомитись в розділі "Галерея"

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами (067) 842-38-88, (063) 853-73-41