Картини ручної роботи з бурштину      (067) 842-38-88, (063) 853-73-41

А що ми знаємо про Миколая? Насправді, це реальна особа, візантійський епископ, який проживав у ІІІ-ІV сторіччі. Народився в місті Патара ( приблизно 270 року). Пізніше був обраний епископом міста Мира (сучасна Туреччина). Перекази свідчать, що Миколай народився в багатій [...]
А чи відомо вам, що замок Любарта в 2011 році в акції "7 Чудес України" був відзначений першим місцем. Замок Любарта є одним з найбільших, найстаріших і найкраще збережених в Україні. Після декількох років, як син Литовського князя Любарта одружився на Агрипині, доньці [...]
Чин вінчання в Церкві з'явився не відразу, а згодом. Напочатку, християни укладали шлюб за цивільними законами Римської імперії, а пізніше брали для вінчання благословення у епископа місцевої громади. Згодом, був розроблений обряд вінчання для високих верств населення. [...]
В нас ви можете замовити будь-яку іменну ікону з бурштину, навіть, якщо ви не знайшли її в нашому каталозі.  Виготовимо швидко і якісно перед цим виславши вам ескіз цієї ікони. 

Картини з бурштину

Погодьтеся, кожен виріб, виконаний з натурального каменю, завжди виглядає ексклюзивно, неповторно і розкішно.

А твір у вигляді картини, зроблений з крихкого сонячного каменю - бурштину, завжди принесе у Ваш дім світло, тепло і затишок. Адже така композиція створена з унікальних, неповторних природних кришталиків, видобутих із глибини надр землі. Цей натуральний матеріал, що є сльозами стародавніх дерев, з глибоких часів і по сьогоднішній день вшановують і наділяють його лікувальними і магічними властивостями.

Картина з бурштину прекрасно доповнить будь-який інтер'єр, прикрасить приміщення, додасть йому розкоші і величності. Кожне полотно неповторне, так як створюється вручну.

Україна славиться умільцями в цьому ремеслі. Кожен такий майстер - особливий, тому що від нього вимагається не тільки його фантазія і професіоналізм, а й терпіння, адже кожна картина викладається з найдрібніших камінчиків і крихт бурштину. Можна з упевненістю сказати, що в такому шедеврі залишається частинка душі художника, і вона, зроблена клопітко і ретельно, є особливим, унікальним і неперевершеним.

Купити вироби з бурштину в Україні можна на нашому сайті, який пропонує різноманітні композиції з цього чудесного каменю - пейзаж, натюрморти, архітектура, ікони, портрети, зображення тварин, панно. З безлічі варіантів можна підібрати саме ту картину, яка буде кожен день радувати Вас своєю присутністю.

Пейзаж.

Неповторні образи навколишньої природи або природних явищ завжди приємно побачити на відбитому зображенні. Янтар надає такій картині теплоти і неповторної чарівності.

Натюрморти.

Фрукти і овочі, виготовлені в бурштиновому камені, наситять вашу кухню комфортом і світлом.

Архітектура.

Багатьом з нас хочеться не випускати з пам'яті пам'ятки міст, в яких ми побували. За Вашим бажанням і за допомогою представленої фотографії наші майстри допоможуть відобразити ці миті в картині.

Ікони.

З давніх часів люди поклоняються святим образам, виготовленим на полотні. Наші майстри можуть виготовити для Вас бажане зображення святого.

Портрети.

Дуже приємно подарувати коханій людині портрет з її зображенням. Сонячний камінь наситить образ теплом, і зробить таку картину неповторною.

Зображення тварин.

На бурштиновій картині Ви можете зобразити своєї улюбленої тваринки, а також придбати бурштинові фотографії диких, ексклюзивних тварин, образ яких додадуть вашому інтер'єру родзинки.

Панно.

Ці композиції зроблять Ваше приміщення яскравіше, оригінальніше, і наповнять його комфортом. А блиск древніх каменів додасть картині багатогранності, і картина з бурштину кожен день буде виглядати по -новому.

Всі ці твори мистецтва можна придбати для свого естетичного задоволення, а також піднести будь-який з них, у вигляді презенту, на будь-яке торжество.

Будьте впевнені - людина, що одержала виріб з бурштину, буде вражена красою і живим світлом сонячного каменю, а також приємно здивована Вашою вишуканістю і неординарним вибором подарунка.

На нашому сайті Ви зможете купити вже готові вироби з сонячного каменю, або замовити свою, особливу картину. Наші художники виготовлять для вас будь-який варіант бажаного зображення - портрет, фамільний герб або логотип фірми. Всі ваші вимоги будуть задоволені, починаючи від малюнка викладаємо композиції, і закінчуючи розміром і рамою картини.

Умілі руки наших майстрів у певні, домовлені, терміни виготовлять бажаний виріб, який наповнить Ваше житло неповторним, дивовижним світлом ідодасть інтер'єру свій чарівний і особливий шарм.